Nebankovní hypotéka rovná se spotřebitelský úvěr

Možná jste při hledání výhodného úvěru narazili na pár typů, které byly pouze podnikatelskými úvěry. Těch je hned několik a mají velmi výhodné podmínky, ovšem stejně výhodné jsou také spotřebitelské úvěry.
rodiče a sourozenci

Nebankovní hypotéka je název, kterým označujeme běžný spotřebitelský úvěr. Čili si tento úvěr mohou sjednávat občané úplně běžně. Dokonce je vhodný i v případě, že máte nízké příjmy, že nemáte stabilní příjem, když jste na rodičovské dovolené nebo už máte důchod. Poradíme si se vším, stačí, když prokážete, že dokážete splácet. Každý poskytovatel úvěru si totiž základní údaje musí ověřit.

§  Peníze se hodí v každé situaci. Stavíte? Plánujete úvěr na pozemek? Potřebujete peníze na stavbu domu nebo rekonstrukci či koupi bytu? Chcete si vybavit domácnost, zrekonstruovat kuchyň a víte, že to bude stát pár set tisíc? V tom případě můžete využít právě tuto nebankovní hypotéku. Garantujeme nízké splátky i nízkou úrokovou sazbu. Běžně se dostáváme na procenta, která znáte například z vaší klasické banky. Jenomže v bance vám často nepůjčí z toho důvodu, že máte například záznam v registru dlužníků, že máte nízké příjmy, nebo že nejste bonitní klient (vysoký věk a podobně).
šťastná maminka

Naše společnost nic takového neřeší, takže můžete půjčku získat i v případě, že máte záznam, nebo dokonce i v případě, že máte nízké příjmy. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí jednoho roku až 30 let.

Žádné složité papírování

Celé vyřízení je velice snadné a především rychlé. Často celou situaci řešíme také spoludlužníkem. Lidé přizvou někoho ke smlouvě, například někoho bez záznamu v registrech, aby získali ještě výhodnější úrok. Dokonce tímto způsobem někdo může doložit i příjem. Pokud nemáte každý měsíc stabilní výplatu, nemůžete svůj příjem doložit nebo je netransparentní čili máte příjem jenom občas, pak s vámi do smlouvy může vstoupit někdo další, například někdo z blízkých rodinných příbuzných, a příjem doložit.

Zároveň můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, bytem, domem, pozemkem, budovou, garáží, zahradou a tak dále.


This entry was posted in Nezařazené on by .