Co se bude nosit letos

Léto už je nenávratně pryč a podzim klepe na dveře.
Brzy začne sezóna plesů, na kterou se těší zejména ty dámy, které se nechají unášet krásnou hudbou a mohou vířit v kole. K tomu neodmyslitelně patří stylová róba a k ní vhodná kabelka. Ale kterou si vybrat?

psaníčka

Většina z nás jich má ve skříni hned několik. Určitě by nám neměly ale chybět kabelky psaníčka do ruky, které přivedou celý náš model k naprosté dokonalosti.
Některé ženy na ně nadávají, protože jim připadají nepraktické. Zato jiné na ně nedají dopustit. V kabelkách si totiž většinou nosíme svoji malou kancelář, bez které se prostě neobejdeme. Je jako naše pravá ruka.

Jsou jako skrytá útočiště plánování našeho pracovního i volného času. Nesmí chybět ani cestovní kosmetická taštička, protože během dne se prostě potřebujeme upravit.Některé ženy tu nosí i svůj milovaný parfém nebo vodu pro osvěžení. S trochou nadsázky se dá říct, že bychom do ní dokázaly dostat i náš cvičební úbor na hodinu jógy.
Občas se ale vyplatí vyměnit ji za psaníčko, kam se nám vejde opravdu jen to nejnutnější a můžeme vyrazit například na koncert vážné hudby.

Ve stylu pin up
Pokud patříte mezi milovnice let šedesátých, které byly plné elegance a ženy vystupovaly jako dámy, můžete se k nim ihned vrátit. Jsou totiž stále IN. Tuto dobu budete skvěle reprezentovat v úzce střižené sukni a do špičky navrženém topu s proužky. Na vaše nožky obujte ikonické lodičky s mašlí. K tomu nezapomeňte na výrazné černé linky a červený lak na nehty. Vsaďte na černé psaníčko, které dodá vašemu modelu na dramatičnosti. Takto můžete vyrazit na pracovní schůzku nebo třeba kávu s vaší přítelkyní.

dvě psaníčka

Pro romantické duše
Bílá barva a krajka. Touto kombinací nemůžete opravdu nic zkazit. Navíc budete vypadat naprosto skvěle. Právě dívčí vzhled prostě z módy nikdy nevyjde. Můžete se stylizovat také do etnické indiánky, díky těm správným doplňkům a líčení. Moderní Pocahontas, která okouzlí každého mladého gentlemana.
Jak vidíte, bez klasické mini kabelky se prostě neobejdete. Proto se vypravte na nákupy už dnes, aby konečně taková šik věcička měla místo i ve vašem šatníku.